
19-GODIŠNJA devojka uhapšena je juče u akciji policije kodnog naziva “Lipa” u BiH i to zbog, kako piše Tuzlanski.ba, nanošenja teških telesnih povreda, protivpravnog oduzimanja slobode te neovlašćene proizvodnje i stavljanja u promet opojnih droga.
Radi se o Arabeli Avdić, pišu mediji u BiH, a sumnjiči ju se da je dve godine u stanu na Alipašinom Polju držala zatočene dvojicu muškaraca te ih zlostavljala, udarala šakama i nanosila im povrede nožem.

Prilikom pretresa njenog stana na području sarajevske opštine Novi Grad policija je pronašla heroin, amfetamin, kanabis i druge predmete.
Arabella je uhapšena i u decembru prošle godine zajedno s 25-godišnjakom zbog sumnje da su pokušali provaliti u jedan dućan.